Дитяча стоматологія

Лікування молочних зубів, дитяча гігієна, профілактика карієсу в постійних зубах (герметизація фісур), профілактика викривлень та патології прикусу, навчання гігієні.

Дитяча стоматологія

Title:

Description:

Дитяча стоматологія

Лікування молочних зубів, дитяча гігієна, профілактика карієсу в постійних зубах (герметизація фісур), профілактика викривлень та патології прикусу, навчання гігієні.

Лікування молочних зубів, дитяча гігієна, профілактика карієсу в постійних зубах (герметизація фісур), профілактика викривлень та патології прикусу, навчання гігієні.

Ні для кого не секрет, що багато малюків бояться йти до стоматолога. Більшість батьків не вірять, що існує засіб, який може подолати цей страх і навіть перетворити відвідування стоматолога на справжню розвагу. Але такий засіб дійсно існує! З цим завданням впорався геніальний винахід німецьких стоматологів – кольорові пломби.

Чому кольорові пломби – це добре?

Звичайно дорослій людині складно в це повірити, адже за всіма законами логіки пломби повинні бути непомітними. Але малюкам ще не знайомі закони логіки і кольорові пломби їм дуже подобаються, а після такого веселого лікування вони часто перестають боятися стоматолога.

Більшість дітлахів просто в захваті від думки, що зубкам можна надати різноманітні веселі відтінки. Ви тільки уявіть: малюкові пропонують самому вибрати колір пломби до смаку, а в процесі виникає довіра між лікарем і маленьким пацієнтом і вся процедура лікування перетворюється на гру.

кольорові дитячі пломбиЗабарвлення пломб

Забарвлення «чарівних пломб» дуже різноманітні, крім того вони яскраві й привабливі і тому сподобаються будь-якому малюку. Це може бути: золотий, срібний, рожевий, синій, зелений, блакитний, помаранчевий, жовтий. Вашій дитині буде з чого вибрати.
Завдяки цим пломбам дитина не тільки перестане боятися лікувати зуби, але і буде ходити до стоматолога із задоволенням.

Переваги

По міцності кольорові пломби мало чим відрізняються від звичайних фотополімерних пломб і відповідно прослужать вашому малюкові не менше трьох років до зміни молочних зубів. При цьому вони мають важливу перевагу перед своїми дорослими аналогами – в їх складі присутні іони фтору, які сприяють збереженню зубної емалі. Навіть після того як фтор закінчується, пломба активно збагачується їм із зубної пасти під час чищення зубів і знову продовжує процес зміцнення дитячої емалі.

Не менш важливою особливістю кольорових пломб є пластичність матеріалу з якого вони виготовлені. Це значно спрощує процес лікування і скорочує до мінімуму необхідність використання свердла. Пломбування проходить дуже швидко і безболісно.

Якщо пломба стирається, батькам не важко це помітити, адже кольоровий матеріал легше помітити на тлі зуба. Іноді батьки запитують чи можна використовувати ці пломби для постійних зубів? Звичайно можна, тільки діти виростають і навряд чи їм сподобаються різнокольорові пломби в більш старшому віці.

Чи потрібно лікувати молочні зуби

Іноді батьки вважають, що лікувати молочні зуби зовсім не потрібно, все одно вони випадуть. Є й інші аргументи: навіщо мучити дитину. Але це зовсім невірний підхід.

Адже навіть один хворий молочний зубик може вразити найближчі тканини і зачатки корінних зубів, що призведе до проблем з їх прорізуванням.

Іноді молочні зуби руйнуються і випадають значно раніше, ніж можуть прорізатися постійні і в підсумку зміщуються інші зуби, порушується прикус, з’являються проблеми з дикцією, а в деяких випадках навіть викривляється овал обличчя. В цьому випадку вашій дитині може знадобитися складне, тривале і дороге ортодонтичне лікування.

Клініка Платинум одна з кращих у Львові і може запропонувати максимально безболісне лікування молочних зубів вашої дитини якісними кольоровими пломбами, які так подобаються дітям і надовго позбавляють їх від зубного болю. Наші лікарі мають спеціальну підготовку і навчені різним психологічним прийомам, що допомагають знайти підхід до маленьких непосид. У нашому розпорядженні відмінне сучасне обладнання, яке допоможе виключити неприємні емоції в процесі роботи.

Не відкладайте лікування на потім, телефонуйте і записуйтеся на прийом просто зараз.

Дитяча стоматологія

Вам більше не треба шукати дитячу стоматологію у Львові, щоб отримати професійні кваліфіковані стоматологічні послуги для вашої дитини.

 СТОМАТОЛОГІЯ ПЛАТИНУМ

Фахівці нашого центру допоможуть вашій дитині подолати страх перед прийомом у лікаря-стоматолога. Наш дитячий стоматолог вміє знаходити спільну мову з дітьми.

Ми маємо власні методики і напрацювання в лікуванні та профілактиці захворювань твердих тканин молочних і постійних зубів у дітей різних вікових категорій.

Категорія
Наші послуги


СТОМАТОЛОГІЯ ПЛАТИНУМ, ЗАПРОШУЄ

СТОМАТОЛОГІЯ ПЛАТИНУМ, ЗАПРОШУЄ

Медичний Центр «Платинум» у Львові надає послуги лікарів-стоматологів усіх спеціальностей – гігієністів, ортопедів, хірургів, ортодонтів та дитячих стоматологів.

032-293-97-31


ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

Зателефонуйте нам зараз, якщо у вас виникли невідкладні медичні потреби, ми швидко відповімо і надамо вам медичну допомогу.Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом або в вказаний Вами час
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Вибрати мову